زیست کلاسینو

زیست کلاسینو

زیست کلاسینو توسط اساتید با تجربه و حرفه ای در دوره های آموزشی مختلفی تدریس می شود. اساتید زیست کلاسینو هر کدام شیوه تدریس و تکنیک های منحصر به فرد خودشان را آموزش می دهند؛ به همین دلیل دانش آموزان و داوطلبان رشته تجربی برای ثبت نام در کلاس های زیست، نیاز به یک آشنایی و شناخت اولیه دارند. در این مطلب به معرفی کامل اساتید و دوره هایی که برگزار میکنند می پردازیم.

اساتید زیست کلاسینو

در کلاسینو درس زیست شناسی توسط اساتید مختلفی تدریس می شود که به معرفی کامل آن ها و دوره هایی که برگزار می کنند می پردازیم. لیست اسامی اساتید زیست کلاسینو:

 • محمد همدانی
 • محمد عمارلو
 • آریا بام رفیع
 • مهشید حقیقت

استاد محمد همدانی

استاد محمد همدانی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته ژنتیک و سابقه تدریس در مدارس فرزانگان 1 تهران، فرزانگان اندیشه، فکور و آموزشگاه های گزینه دو، قلمچی، کوشش، مفاخر، علوی، مرکز استعدادهای درخشان آگاهانه را در رزومه کاری خود دارند و مدرس دوره های کلاسینو برای درس زیست شناسی می باشند. استاد همدانی معمولا در دوره های جامع هم آموزش مبحثی دارند و هم آموزش تکنیک های تست زنی، به همین دلیل دوره های ایشان برای فارغ التحصیلان و دانش آموزان پایه دوازدهم بسیار کاربردی است.

نمونه تدریس زیست محمد همدانی در کلاسینو

دوره های زیست محمد همدانی در کلاسینو

 • کلاس آنلاین زیست سال یازدهم استاد محمد همدانی 1404
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 زیست استاد محمد همدانی

استاد محمد عمارلو

دکتر محمد عمارلو رتبه 14 کنکور تجربی و فارغ التحصیل رشته پزشکی می باشند. ایشان سابقه تدریس در مدارس برتر استان تهران و آموزشگاه های برجسته استان تهران را در رزومه کاری خود دارند و جزو بهترین اساتید کلاسینو برای درس زیست شناسی و آموزش مفهومی می باشند. شیوه تدریس استاد عمارلو برای درس زیست شناسی مطابق با کتاب درسی است و کلاس های ایشان برای کسانی که از درس دور بوده اند و یا در یادگیری تشریحی مباحث ضعف دارند بسیار کاربردی است.

نمونه تدریس زیست محمد عمارلو

دوره های زیست محمد عمارلو در کلاسینو

 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 زیست استاد محمد عمارلو
 • کلاس آنلاین زیست سال یازدهم استاد محمد عمارلو 1404
 • کلاس آنلاین زیست سال دهم استاد محمد عمارلو 1404

استاد آریا بام رفیع

دکتر آریا بام رفیع مدرس جوان زیست کلاسینو می باشد. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی و دارای نزدیک به یک دهه سابقه تدریس درس زیست شناسی در موسسات آموزشی و کنکور برجسته استان تهران می باشند و از جمله اساتید کلاسینو برای درس زیست شناسی می باشند. شیوه تدریس ایشان مطابق با جدیدترین متد آموزشی است و از صفر تا صد مباحث هر درس را در دوره های خود مطابق با بودجه بندی تدریس می کنند.

دوره های زیست آریا بام رفیع در کلاسینو

استاد مهشید حقیقت

استاد مهشید حقیقت فارغ التحصیل رشته دامپزشکی و دارای هشت سال سابقه تدریس حرفه ای درس زیست شناسی می باشند. خانم مهشید حقیقت در کلاسینو نیز دوره های آموزش آنلاین درس زیست را برگزار می کنند.
شیوه تدریس ایشان کاملا مفهومی و مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی است.

دوره های زیست مهشید حقیقت در کلاسینو

 • کلاس آنلاین زیست سال دهم استاد مهشید حقیقت 1404
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد 1404 سال دهم زیست استاد مهشید حقیقت

ثبت نام زیست کلاسینو

برای اطلاع از هزینه دوره ها و ثبت نام در دوره استاد مورد نظر خود روی لینک زیر کلیک کرده و وارد پنل کاربری کلاسینو شوید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *