سایت کلاسینو

سایت کلاسینو

سایت کلاسینو یکی از اصلی ترین راه های ارتباطی دانش آموزان و داوطلبان متقاضی ثبت نام در دوره های این موسسه بزرگ می باشد که یکسری کاربرد ها و ویژگی هایی دارد که این موسسه آنلاین را از دیگر موسسات دیگر مجاز و برتر کرده است.

سایت کلاسینو

موسسه کلاسینو اولین موسسه آنلاین کشوری است که از اول ابتدایی تا دوازدهم متوسطه دوم و کنکور پنج گروه آزمایشی (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) و کنکور فرهنگیان دوره های مختلف با محتوای آموزشی متفاوت با تدریس و همکاری بهترین اساتید کشور برگزار می کند.
این موسسه بزرگ پلتفرم مجازی داشته و تقریبا برای دروس اختصاصی رشته های تجربی و ریاضی و دروس عمومی، بیش از یک استاد مدرس دارد و هدف از سایت کلاسینو آن است که ابتدا در آن اساتید مدرس معرفی شوند، سپس دوره هایی که برگزار می شود معرفی شود و اعلام شود که هر دوره دارای چه محتوای آموزشی است (آموزش جامع، جمع بندی، روش تست زنی، ویژه امتحانات نهایی و …) و در آخر هم آموزش ثبت نام در هر دوره و شرکت در دوره مورد نظر.

سایت کلاسینو چه کاربردی دارد ؟

همان طور که گفته شد مهم ترین کاربرد سایت کلاسینو معرفی اساتید و دوره های این موسسه و ایجاد بستری برای شرکت در کلاس های آموزشی بهترین اساتید کشور برای کلیه دانش آموزان در هر نقطه از کشور که امکان دسترسی به آموزشگاه های حضوری معتبر در کلانشهر ها را نداشته و یا بودجه کافی برای ثبت نام ندارند را با هزینه ای مقرون به صرفه فراهم کرده است.

سایت کلاسینو فقط کلاس آنلاین دارد؟

دوره های موسسه کلاسینو به صورت آنلاین برگزار می شود اما کسانی که در دوره ها ثبت نام می کنند می توانند جلسات گذشته را به صورت آفلاین مشاهده کنند. که این یک عامل مهم برای ثبت نام دانش آموزان در دوره هاست، چرا که در کلاس های حضوری هیچ استادی اگر دانش آموز درسی را متوجه نشده باشد و یا غیبت کرده باشد برنمیگردد مجدد تدریس کند، در حالیکه در کلاس آنلاین کلاسینو شما امکان مشاهده آفلاین کل جلسه را دارید.

پشتیبان کلاسینو

کلاسینو به منظور ارائه کامل ترین خدمات و کمترین اتلاف وقت دانش آموزان، چندین پشتیبان دارد تا در صورتی که دانش آموزان برای ثبت نام و یا شناخت کلاس ها سوالی داشتند با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان، ثبت نام خود را انجام دهند.
همچنین در صورتی که دانش آموزان برای شرکت در کلاس ها مشکلی داشته باشند می توانند با راهنمایی پشتیبان خود مشکل را برطرف کنند.

اپ کلاسینو

بسیاری از دانش آموزان به دنبال اپلیکیشن کلاسینو بوده و برای آن ها راحت تر است که از طریق اپ کلاسینو در کلاس ها حاضر شوند اما لازم است بدانید که کلاسینو هیچ اپلیکیشن و برنامه ای نداشته و ثبت نام و شرکت در کلاس ها فقط از طریق سایت امکان پذیر است.
بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها در مورد حجم ترافیک مصرفی اینترنت کلاس ها می پرسند، لازم است بدانید کلاس های آنلاین کلاسینو برای دانش آموزانی که ثبت نام می کنند به دلیل داشتن پنل اختصاصی، برای کلاس‌ های آنلاین حدود 100 مگابایت و کلاس‌های آفلاین حدود 80 مگابایت مصرف اینترنت می‌شود و هزینه اینترنت چندانی برای دانش آموزان ایجاد نمی کند.

پنل کلاسینو

پنل کلاسینو همان لینک ورود به کلاسینو است که شما با وارد کردن شماره تماس خود در کلاسینو ثبت نام می کنید و دوره مورد نظر خود را جست و جو و انتخاب کنید.

ثبت نام کلاسینو

برای ثبت نام در سایت کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید و پس از وارد کردن شماره، دوره مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نام کنید:

ثبت نام کلاسینو

از طریق لینک زیر می توانید آموزش تصویری مرحله به مرحله برای ورود به پنل کاربری سایت کلاسینو و خرید درس را مشاهده کنید:

آموزش ثبت نام کلاسینو

مقالات پیشنهادی
خرید اقساطی کلاسینو
غرفه کلاسینو در نمایشگاه کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *