روانشناسی کلاسینو

روانشناسی کلاسینو

درس روانشناسی پایه یازدهم انسانی در کلاسینو در دوره های آموزشی مختلف با محتوای آموزشی متفاوت برگزار می شود. کلاسینو با در نظر داشتن تعداد بالای متقاضیان کنکور رشته انسانی و نیاز آن ها به آموزشی جامع و کامل برای این درس، با تدریس اساتیدی برجسته کلاس های مختلف برگزار می کنند که در ادامه به معرفی اساتید و دوره های روانشناسی کلاسینو می پردازیم.

اساتید روانشناسی کلاسینو

تنها استاد مدرس روانشناسی کلاسینو استاد پویا بهشتی در دوره های آنلاین می باشند و در کلاسینو علاوه بر روانشناسی، درس اقتصاد را نیز تدریس می کنند. استاد پویا بهشتی دارای بیش از بیست سال سابقه تدریس دروس اقتصاد و روانشناشی ویژه رشته انسانی در مدارس برتر استان تهران و آموزشگاه های معروف و شناخته شده تهران و دیگر شهر های ایران را در رزومه کاری خود دارند. ایشان درس روانشناسی را در دوره های مختلف هم به شیوه مفهومی و هم به شیوه کنکوری تدریس می کنند. دانش آموزان و داوطلبان کنکور رشته انسانی بر اساس شرایط و نیاز تحصیلی خود می توانند در دوره متناسب با شرایط خود ثبت نام کنند.

دوره های روانشناسی کلاسینو

  • کلاس آنلاین روان شناسی ویژه ی رشته ی انسانی کنکور 1404 استاد پویا بهشتی
  • کلاس آنلاین جامع کنکور 1404 روان شناسی ویژه رشته انسانی استاد پویا بهشتی شروع از آبان
  • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور1403 اقتصاد و روانشناسی استاد پویا بهشتی

همانطور که در لیست بالا مشاهده کردید برخی از دوره های استاد بهشتی برای دروس اقتصاد و روانشاسی در یک دوره برگزار می شود اما استاد در جلسه اول اعلام می کنند ابتدا کدام درس را تکمیل می کنند و سپس کدام درس.

ثبت نام کلاس روانشاسی کنکور انسانی کلاسینو

برای اطلااع از قیمت دوره ها و ثبت نام در کلاس های روانشناسی یازدهم انسانی کلاسینو با تدریس استاد پویا بهشتی از طریق لینک زیر وارد پنل کاربری کلاسینو شوید و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید:

پنل کلاسینو

مقالات پیشنهادی
اساتید رشته انسانی کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *