اقتصاد کلاسینو

اقتصاد کلاسینو

موسسه کلاسینو برخلاف بسیاری از موسسات دیگر (حضوری و آنلاین) که برای رشته انسانی کلاس های چندان مفیدی برگزار نمی‌کنند، برای کلیه دروس رشته انسانی از پایه دهم تا دوازدهم با در نظر داشتن تغییرات مهم کنکور سراسری و تاثیر قطعی معدل بر ننیجه کنکور داوطلبان، دوره های مختلف آموزشی با تدریس بهترین اساتید کشور برگزار می کند. در این مطلب قصد داریم دوره ها و اساتید مدرس اقتصاد کلاسینو را به شما دانش آموزان رشته انسانی معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

اساتید اقتصاد کلاسینو

تنها استاد مدرس دوره های آنلاین درس اقتصاد کلاسینو، استاد پویا بهشتی می باشد. ایشان دارای بیش از دو دهه سابقه تدریس درس اقتصاد در آموزشگاه های برتر ایران و مدارس برجسته استان تهران را در رزومه کاری خود دارند.
درس اقتصاد معمولا برای دانش آموزان رشته انسانی درس نسبتا دشوار و خسته کننده ای محسوب می شود اما استاد بهشتی با فن بیان بسیار خوب، کلاسی پر انرژی دارند و از صفر تا صد مطالب را ابتدا مطابق با کتاب درسی تدریس می کنند و سپس تکنیک های تست زنی را همزمان با حل تست های مختلف به دانش آموزان آموزش می دهند.

نمونه تدریس اقتصاد کلاسینو

دوره های اقتصاد کلاسینو

  • کلاس آنلاین جامع مرداد اقتصاد ویژه ی رشته ی انسانی کنکور 1404 استاد پویا بهشتی
    • این دوره شامل آموزش کامل مفاهیم + آموزش تکنیک های تست زنی اقتصاد می باشد و برای داوطلبان کنکور انسانی بسیار کاربردی است.
  • کلاس آنلاین اقتصاد سال دهم استاد پویا بهشتی 1404
    • این دوره شامل آموزش مفاهیم به صورت تشریحی است و برای دانش آموزان پایه دهم انسانی که امتحانات خرداد ماه آن ها نهایی برگزار می شود بسیار کاربردی است.

ثبت نام کلاس اقتصاد کلاسینو

برای اطلاع از قیمت دوره های کلاسینو برای این درس با تدریس استاد پویا بهشتی و ثبت نام در دوره مورد نظر خود روی لینک زیر کلیک کنید و پس از ورود به پنل کاربری خود، در قسمت خرید درس عنوان اقتصاد را جست و جو کنید:

پنل کلاسینو

مقالات پیشنهادی
اساتید ریاضی انسانی کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *