فراز توکلی

فراز توکلی

موسسه کلاسینو برای درس ادبیات عمومی و ادبیات تخصصی رشته انسانی چندین استاد مدرس دارد. استاد فراز توکلی از جمله بهترین اساتید ادبیات کلاسینو می باشند که این درس را در دوره های مختلفی به صورت آنلاین تدریس می کنند. در این مطلب به معرفی کامل ایشان، دوره هایی که برگزار می کنند و نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

رزومه فراز توکلی

استاد فراز توکلی دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران می باشند و نزدیک به یک دهه سابقه تدریس درس ادبیات عمومی و ادبیات اختصاصی رشته انسانی را در مدارس برجسته استان تهران از جمله البرز ماندگار، معلم، فریده سلیمی، دانشجو، عرفان و هدف را رزومه کاری خود دارند و در حال حاضر یکی از اساتید ادبیات کلاسینو نیز می باشند و در موسسه کلاسینو دوره های آموزش آنلاین مانند دیگر اساتید برگزار می کنند.

فراز توکلی در کلاسینو

شیوه تدریس ادبیات فراز توکلی در کلاسینو به طور کلی شامل آموزش مفهوم به طور کامل و سپس آموزش روش های تست زنی و زدن تست های آموزشی می باشد (لازم به ذکر است استاد توکلی بر اساس عنوان هر دوره مطابق با همان عنوان بهترین و کامل ترین تدریس را ارائه می دهند).

دوره های ادبیات فراز توکلی در کلاسینو

فراز توکلی در دوره های جامع مرداد کنکور 1404 کلاسینو

1_ کلاس آنلاین ادبیات سال یازدهم استاد فراز توکلی ۱۴۰۴

در این دوره، تمامی دروس کتاب یازدهم به طور کامل و دقیق بررسی می‌شود. هم متن دروس و هم قلمروهای سه‌ گانه آن‌ ها به تفصیل مورد بحث قرار می‌ گیرد. برای هر درس، نمونه سوالاتی حل می‌ شود تا دانش‌ آموزان بتوانند با نوع سوالات آشنا شوند و به راحتی در امتحانات موفق شوند. در انتهای هر درس، نمونه سوالاتی برای تمرین دانش‌ آموزان در نظر گرفته شده است تا بتوانند پس از هر درس، خود را بسنجند و مطالب را بهتر یاد بگیرند.

2_ کلاس آنلاین سال دوازدهم ۱۴۰۴ ادبیات عمومی استاد فراز توکلی

در این دوره، تمامی دروس کتاب دوازدهم به طور کامل و دقیق بررسی می‌ شود. هم متن دروس و هم قلمروهای سه‌ گانه آن‌ ها به تفصیل مورد بحث قرار می‌گیرد. برای هر درس، نمونه سوالاتی حل می‌ شود تا دانش‌ آموزان بتوانند با نوع سوالات آشنا شوند و به راحتی در امتحانات موفق شوند. در انتهای هر درس، نمونه سوالاتی برای تمرین دانش‌ آموزان در نظر گرفته شده است تا بتوانند پس از هر درس، خود را بسنجند و مطالب را بهتر یاد بگیرند.
در این دوره فقط یک جزوه جامع وجود دارد که نحوه تهیه آن در کلاس اعلام می‌ شود. 

3_ کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور ۱۴۰۴ ادبیات تخصصی ویژه رشته انسانی استاد فراز توکلی

در این دوره از پایه دهم تا دوازدهم به طور کامل به دانش آموزان آموزش داده می شود به طوریکه هم برای امتحان نهایی خرداد ماه آماده می شوند و هم برای کنکور رشته انسانی. در این دوره جزوه کاملی به دانش آموزان داده می شود که دیگر نیاز به تهیه کتاب کمک درسی و تست زنی نخواهد داشت.

4_ کلاس آنلاین علوم در این دوره و فنون ویژه رشته انسانی سال یازدهم استاد فراز توکلی 1404

در این دوره، تمامی مباحث شامل سبک‌ شناسی، تاریخ ادبیات، عروض و قافیه، و آرایه‌ های ادبی به طور کامل تدریس می‌شود. محتوای این دوره به گونه‌ ای طراحی شده است که تسلط کامل بر کتاب ادبیات پایه یازدهم را هم از منظر تستی و هم از منظر تشریحی برای دانش‌آموزان فراهم می‌ آورد. تمامی دروس کتاب یازدهم بررسی می‌شوند و از هر درس نمونه سوالاتی برای دانش‌آموزان حل می‌شود. همچنین در انتهای هر درس نمونه سوالاتی برای تمرین دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است که پس از اتمام هر درس، دانش‌آموزان می‌توانند این نمونه سوالات را حل کنند تا خود را بسنجند و مطالب را بهتر یاد بگیرند.

ثبت نام در دوره ادبیات فراز توکلی در کلاسینو

برای اطلاع از جزئیات دوره های کلاسینو برای کلیه دروس و تخفیف های ادبیات فراز توکلی در کلاسینو از طریق لینک زیر اقدام نمائید:

3 پاسخ

 1. من ادبیاتمو مطمئنم تو کنکور اردیبهش بالای ۶۰ زدم
  یعنی سوالای احتمالی استاد توکلی خیلییی شبیه بود
  به امید موفقیت
  ممنون از کلاسینو و استاد فراز توکلی عزیزم🌺🌺

 2. منم خوب زدم خداییش
  راحت ترین درس بود برام تقریبا
  دوره همایش هم میزارن استاد توکلی واسه کنکور تیر؟

  1. بله برگزار می کنند
   همین الان هم می تونید ثبت نام کنید
   برای دریافت کد تخفیف ویژه تیر نهایی و همایش ادبیات استاد فراز توکلی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *