پارمیس محمودی کلاسینو

پارمیس محمودی

سرکار خانم پارمیس محمودی یکی از موفق ترین اساتید در زمینه آموزش مباحث درس علوم پایه نهم می باشند و طی سال ها تدریس و کسب تجربه های بسیار، در حال حاضر یکی از بهترین اساتید علوم تیزهوشان می باشند و در حال حاضر جزء جوان ترین اساتید کلاس های آنلاین کلاسینو می باشند.

بیوگرافی پارمیس محمودی

استاد پارمیس فراهانی چندین سال سابقه تدریس علوم متوسطه اول و تیزهوشان در مدارس و آموزشگاه های برجسته شهر کرج را در رزومه کاری خود دارند. ایشان در حال حاضر در موسسه کلاسینو کلاس های آموزش آنلاین برای درس علوم بخش های شیمی و زمین شناسی برگزار می کنند.

پارمیس محمودی مدرس علوم نهم در کلاسینو

خانم پارمیس محمودی دوره های آموزش آنلاین برای بخش های شیمی و زمین علوم پایه نهم در کلاسینو برگزار می کنند. دوره های علوم نهم پارمیس محمودی در کلاسینو به دو دسته تقسیم می شود:

  1. کلاس آنلاین علوم سال نهم استاد پارمیس محمودی 1404
    • این دوره شامل آموزش جامع و کامل کلیه بخش های کتاب علوم پایه نهم می باشد؛ به همین دلیل دانش آموزان نهمی، با شرکت در کلاس های ایشان از صفر تا صد علوم را به خوبی یاد می گیرند و این کلاس بهترین انتخاب برای دانش آموزانی است که هدف کسب نمره 20 در امتحان نهایی علوم نهم را دارند.
  2. کلاس آنلاین شیمی و زمین شناسی دوره IQ سال نهم استاد پارمیس محمودی 1404
    • این کلاس شامل آموزش نکات مهم تست زنی درس علوم پایه نهم، بخش های شیمی و زمین شناسی می باشد و برای دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان پایه نهم را دارند کاربردی است.

ثبت نام کلاس های علوم نهم پارمیس محمودی

برای اطلاع از قیمت دوره ها و ثبت نام در کلاس های علوم نهم کلاسینو با تدریس ایشان می توانید از یکی از دو روش زیر (ورود از طریق پنل و یا تماس با پشتیبان کلاسینو) اقدام نمائید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *