هندسه کلاسینو

هندسه کلاسینو

کلاسینو برای رشته ریاضی دوره های مختلف آموزشی برای کلیه دروس اختصاصی و عمومی این رشته برگزار می کند تا دانش آموزان هم برای امتحانات نهایی و هم برای کنکور سراسری به سطح بالایی از یادگیری برسند و بتوانند نمره بالایی در این زمینه کسب کنند. در این مطلب قصد داریم اساتید و دوره های هندسه کلاسینو را به طور کامل به شما معرفی کنیم تا با شناخت کامل اساتید، بتوانید کلاس مورد نظر خود را ثبت نام کنید.

اساتید هندسه کلاسینو

  • محمد صحت کار
  • بهرام جلالی
  • علیرضا اردستانی

همان طور که در لیست بالا مشاهده کردید درس هندسه در کلاسینو از پایه دهم تا دوازدهم توسط سه استاد تدریس می شود که برخی از اساتید فقط هندسه دهم را تدریس می کنند و برخی اساتید یازدهم و دوازدهم، که در ادامه به معرفی کلی هر استاد می پردازیم.

محمد صحت کار

استاد محمد صحت کار مدرس هندسه کلاسینو دارای بیش از 20 سال سابقه تدریس حرفه ای درس هندسه و گسسته رشته ریاضی در آموزشگاه های برتر ایران و مدارس برجسته و معروف استان تهران از جمله البرز، فرزانگان، امام صادق، هما، نورا، ابوعلی سینا، جهان دانش، هدف و نرجس را در رزومه کاری خود دارند و چندین سال است در کلاسینو نیز دوره های آموزش آنلاین برای دروس هندسه و گسسته برگزار می کنند.

دوره های هندسه محمد صحت کار در کلاسینو شامل:

  • کلاس آنلاین هندسه سال یازدهم استاد محمد صحت کار 1404
  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 هندسه و گسسته استاد محمد صحت‌ کار

بهرام جلالی

استاد بهرام جلالی از دیگر مدرسین دوره های هندسه کلاسیو می باشند که 18 سال سابقه تدریس حرفه ای هندسه، گسسته، حسابان و ریاضیات رشته تجربی را در رزومه کاری و حرفه ای خود دارند. ایشان هندسه سال یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی را در دوره های آنلاین کلاسینو تدریس می کنند.

دوره های هندسه بهرام جلالی در کلاسینو شامل:

  • کلاس آنلاین هندسه سال یازدهم استاد بهرام جلالی 1404
  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 هندسه و گسسته استاد بهرام جلالی

علیرضا اردستانی

استاد علیرضا اردستانی از جمله اساتید با تجربه و با سابقه آموزشی بیش از 25 سال در آموزش و پرورش می باشند. ایشان دوره های آموزش ریاضی متوسطه اول و دوم و هندسه پایه دهم ریاضی را چندین سال است در کلاسینو برگزار می کنند. استاد اردستانی هندسه دهم را مطابق با کتاب درسی آموزش می دهند و برای دانش آموزان مطالب را قابل فهم تر نموده و یادگیری برای آن ها آسان تر می شود.

دوره های هندسه علیرضا اردستانی در کلاسینو شامل:

  • کلاس آنلاین هندسه سال دهم استاد علیرضا اردستانی 1404

ثبت نام کلاس هندسه کلاسینو

برای ثبت نام در دوره های آنلاین کلاسینو برای درس هندسه می توانید از طریق لینک زیر وارد پنل کاربری کلاسینو شوید و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید:

پنل کلاسینو

همچنین می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبان کلاسینو ثبت نام خود را انجام دهید.

مقالات پیشنهادی
حسابان کلاسینو
فیزیک کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *