لیست قیمت اول ابتدایی کلاسینو

لیست قیمت اول ابتدایی کلاسینو

کلاسینو بزرگ ترین موسسه آموزش مجازی است که دوره های آموزش آنلاین از اول ابتدایی تا کنکور با تدریس بهترین اساتید کشور برگزار می کند و امکان دسترسی کلیه دانش آموزش در هر نقطه از کشور که شرایط رفتن به کلاس حضوری را ندارند فراهم کرده است.
در این مطلب لیست قیمت دوره های آنلاین موسسه کلاسینو ویژه سال اول ابتدایی همراه با معرفی استاد مدرس هر دوره به طور کامل در اختیار شما قرار می گیرد.

دوره های اول ابتدایی کلاسینو

کلاس اول ابتدایی برای دانش آموزان پایه و اساس یادگیری سال های بعد محسوب می شود و چون دانش آموزان کلاس اولی، از دوران کودکی وارد محیط درس می شوند، با سبک هایی بهتر است مطالب را یاد بگیرند تا در ذهن آن ها به بهترین شکل ثبت شود.
معلم های کلاس اول ابتدایی کلاسینو نیز با در نظر داشتن اهمیت شیوه آموزش بر یادگیری دانش آموزان، از شیوه های مختلف آموزشی از جمله آموزش با بازی، آموزش با عروسک گردانی، نمایش و … استفاده می کنند.
دوره های اول ابتدایی کلاسینو برای دروس علوم، ریاضی و فارسی ارائه می شود.

لیست قیمت اول ابتدایی کلاسینو

در جدول زیر به معرفی دوره، مدرس و قیمت هر دوره برای هر درس می پردازیم:

درسعنوان دورهاستاد مدرسقیمت (تومان)
علومکلاس آنلاین علوم سال اول ابتدایی استاد محمدرضا دهنه ای کلاسینومحمدرضا دهنه ای350/000
فارسیکلاس آنلاین فارسی سال اول ابتدایی استاد محمدرضا دهنه ای کلاسینومحمدرضا دهنه ای350/000
ریاضیکلاس آنلاین ریاضی سال اول ابتدایی استاد محمدرضا دهنه ای کلاسینومحمدرضا دهنه ای350/000

ثبت نام در دوره های اول ابتدایی کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس های اول ابتدایی کلاسینو می توانید کلیه دروس را یکجا و به صورت پکیج ثبت نام کنید و هم می توانید هر درس را جداگانه و بر اساس نیاز آموزشی دانش آموز خود ثبت نام نمائید، برای ثبت نام می توانید با شماره 02144511053 تماس گرفته و با راهنمایی پشتیبانی کلاسینو ثبت نام خود را انجام دهید و یا به طور مستقیم از طریق لینک زیر وارد پنل کاربری کلاسینو شوید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *