فیزیک کلاسینو

فیزیک کلاسینو

فیزیک کلاسینو توسط چندین استاد مدرس تدریس می‌شود که هر کدام از اساتید در دوره های خود شیوه های آموزش اختصاصی خود را دارند. در ادامه به معرفی کامل اساتید و دوره هایی که برای این درس برگزار می کنند می پردازیم.

فیزیک کلاسینو

درس فیزیک در کلاسینو توسط چندین استاد و در دوره های مختلفی به صورت آنلاین تدریس می شود.
در ادامه به معرفی اساتید و دوره های فیزیک کلاسینو می پردازیم اما پیش از معرفی لازم است بدانید این دوره ها برای رشته های تجربی و ریاضی به صورت مشترک برگزار می شود.

اسامی اساتید فیزیک کلاسینو:

  • محمد نوکنده
  • مهدی براتی
  • علیرضا عربشاهی

استاد محمد نوکنده

مهندس محمد نوکنده مدرس فیزیک رشته تجربی و ریاضی در موسسه کلاسینو می باشند. استاد محمد نوکنده فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی بیوتکنولوژی می باشند. استاد محمد نوکنده دوره های مختلفی برای درس فیزیک از پایه دهم تا دوازدهم برگزار می کنند.

دوره های فیزیک محمد نوکنده در کلاسینو

  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 فیزیک استاد محمد نوکنده
  • کلاس آنلاین فیزیک سال یازدهم استاد محمد نوکنده 1404

تدریس فیزیک محمد نوکنده

استاد مهدی براتی

استاد مهدی براتی مدرس فیزیک رشته تجربی و ریاضی در موسسه کلاسینو می باشند. استاد مهدی براتی كارشناس مهندسى مكانيك دانشگاه شريف، طراح سوالات فيزيک انتشارات خيلي سبز، مدرس دوره ICWD دانشگاه شريف و دارای ٨ سال سابقه تدريس در بهترين مدارس و آموزشگاه هاي تهران، كرج، مشهد، اصفهان، زنجان و بابل می باشند. استاد مهدی براتی جزو بهترین اساتید کلاسینو برای درس فیزیک می باشند.
شیوه تدریس ایشان برای درس فیزیک به طور کلی شامل آموزش کامل مباحث به صورت تشریحی و تستی است.

دوره های فیزیک مهدی براتی در کلاسینو

  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 فیزیک استاد مهدی براتی
  • کلاس آنلاین فیزیک سال یازدهم استاد مهدی براتی 1404

تدریس فیزیک مهدی براتی

استاد علیرضا عربشاهی

علیرضا عربشاهی فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت مهندسی مکانیک و مدرس دانشگاه تهران می باشند.
استاد عربشاهی سابقه تدریس درس فیزیک در تدریس در دبیرستان های علامه حلی، فرزانگان، ابوریحان، دکتر هشترودی، صبا و مدارس دیگر را داشته و بنیان گذار موسسات راه اندیشه و کلاسینو می باشند.
تدریس ایشان کاملا مفهومی است و برای دانش آموزان و داوطلبانی که هدف کسب نمره بالا در درس فیزیک امتحانات نهایی را دارند دوره های ایشان بسیار کاربردی است.

دوره های فیزیک علیرضا عربشاهی در کلاسینو

  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 فیزیک استاد علیرضا عربشاهی
  • کلاس آنلاین فیزیک سال یازدهم استاد علیرضا عربشاهی 1404

تدریس فیزیک علیرضا عربشاهی

ثبت نام در دوره های فیزیک کلاسینو

در این نوشته به معرفی کامل اساتید فیزیک و دوره های کلاسینو برای این درس پرداختیم و به منظور راحت تر شدن انتخاب شما دانش آموزان و داوطلبان ویدئویی از تدریس اساتید را در اختیار شما قرار دادیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. پس از انتخاب استاد و دوره مورد نظر خود می توانید از طریق لینک زیر وارد پنل کلاسینو شده و دوره و استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید:

پنل کلاسینو

همچنین می توانید برای ثبت نام در دوره های فیزیک با تدریس استاد مورد نظر خود با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا پشتیبان کلاسینو شما را راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *