استاد شهاب یخچالیان در کلاسینو

شهاب یخچالیان کلاسینو

موسسه کلاسینو چندین مشاور تحصیلی مدرس برای دوره های برنامه ریزی و مشاوره کنکور و امتحانات خرداد ماه دارد. آقای شهاب یخچالیان از جمله مشاورین حرفه ای و با تجربه دوره های برنامه ریزی و مشاوره کلاسینو می باشند که دوره های مختلفی را در این موسسه بزرگ برگزار می کنند. در ادامه به معرفی کامل ایشان، دوره های برگزاری، نحوه ثبت نام و … می پردازیم.

بیوگرافی شهاب یخچالیان

استاد شهاب یخچالیان دارای 13 سال سابقه برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی حرفه ای در مدارس برتر استان تهران (فرزانگان، علامه حلی، انرژی اتمی، سلام)، آموزشگاه های شناخته شده کشور و برنامه های تلویزیونی صدا و سیمای ایران را در رزومه کاری حرفه ای خود دارند و در چند سال اخیر برگزار کننده دوره های برنامه ریزی و مشاوره در کلاسینو به شیوه آنلاین می باشند. همچنین میتوانیم به دیگر اساتید مشاوره کلاسینو مانند استاد حدیث سیف و استاد ذوالفقاریه اشاره کنیم که سالیان متمادی همکار جناب یخچالیان در کلاسینو هستند.

شهاب یخچالیان در کلاسینو

شهاب یخچالیان در دوره های جامع مرداد کنکور 1404 کلاسینو

همان طور که گفته شد، ایشان برگزار کننده دوره های مختلفی در کلاسینو می باشند اما عملکر ایشان به طور کلی در دوره های برنامه ریزی کنکوری دارای یکسری ویژگی های منحصر به فرد می باشد که تعداد از آن ها شامل:

1_ ارائه برنامه ریزی شخصی سازی شده مطابق با شرایط و توانمندی های دانش آموز
2_ مشاوره انگیزشی
3_ برگزاری جلسات با والدین دانش آموزان
4_ پیگیری منظم و جدی

دوره های شهاب یخچالیان در کلاسینو

  • دوره کارگاه آنلاین برنامه ریزی و مشاوره شهاب یخچالیان
  • دوره آنلاین انتخاب رشته کنکور 1403 کلاسینو با تدریس شهاب یخچالیان
  • دوره اردوی نوروزی کلاسینو برای کنکور ۱۴۰۴ شهاب یخچالیان
  • کلاس آنلاین برنامه ریزی و مشاوره حرفه ای تا کنکور ۱۴۰۴ با شهاب یخچالیان

ثبت نام در دوره های شهاب یخچالیان در کلاسینو

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در هر دوره و شرکت در دوره مورد نظر خود روی لینک زیر کلیک کنید، وارد پنل کاربری کلاسینو شوید و دوره های مختلف ایشان که امکان ثبت نام در آن وجود دارد را مشاهده و انتخاب کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *