زبانینو کلاسینو

زبانینو کلاسینو

موسسه کلاسینو علاوه بر برگزاری دوره های مختلف آموزش کنکوری و تشریحی، دوره های آموزش زبان انگلیسی عمومی و اختصاصی ویژه کسانی که هدف قبولی در کنکور رشته زبان، کنکور ارشد، کنکور دکترا، آزمون تافل و آیلتس با عنوان زبانینو برگزار می کنند. در این مطلب به معرفی دوره زبانینو کلاسینو می پردازیم.

دوره زبانینو چیست؟

در کلاسینو زبانینو شامل دوره های آموزش زبان عمومی با تدریس استاد علیرضا جابری و استاد نسترن سلطانی برای سطح های مبتدی، متوسط و پیشرفته تدریس می شود. کلیه دوره های برای کسانی که هدف قبولی در آزمون های مهم زبان بین المللی از جمله آیلتس و تافل و یا بالا رفتن سطح زبان برای آزمون کارشناسی ارشد و دکترا نیاز دارند بسیار کاربردی است.

زبانینو کلاسینو

دوره زبانینو کلاسینو با تدریس استاد علیرضا جابری معمولا یکبار در هفته برگزار می شود و دوره های استاد نسترن سلطانی معمولا دو جلسه در هفته برگزار می گردد. در ادامه به معرفی اساتید زبانینو، نحوه تدریس آن ها و دوره های برگزاری توسط ایشان می پردازیم، با ما همراه باشید.

علیرضا جابری

استاد علیرضا جابری دارای بیش از دو دهه سابقه تدریس حرفه ای و تخصصی درس زبان انگلیسی در دانشگاه تهران و آموزشگاه های برتر را در رزومه کاری خود دارند.
شیوه تدریس علیرضا جابری در دوره زبانینو کلاسینو به صورتی است که در کمترین زمان ممکن از صفر تا صد مباحث به شیوه ای اصولی آموزش داده می شود. یکی از ویژگی های مهم تدریس ایشان آموزش کامل مباحث (گرامر، واژگان، ریدینگ و …) در کمترین زمان ممکن می باشد.

دوره های زبانینو ایشان شامل:

  • کلاس آنلاین زبانینو شروع از خرداد استاد علیرضا جابری آموزش اصطلاح Production
  • کلاس آنلاین زبانینو شروع از خرداد زبان عمومی استاد علیرضا جابری آموزش Sport
  • کلاس آنلاین زبانینو زبانِ عمومی شروع از خرداد استاد علیرضا جابری دوره تکمیلی organization/Issues
  • کلاس آنلاین زبانینو شروع از ادریبهشت تدریس vocab آیلتس توسط استاد علیرضا جابری
  • کلاس آنلاین زبانینو شروع از خرداد استاد علیرضا جابری آموزش اصطلاح Commenting
  • کلاس آنلاین زبانینو شروع از خرداد زبان عمومی استاد علیرضا جابری آموزش Change

نسترن سلطانی

استاد نسترن سلطانی دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و عضو بنیاد ملی نخبگان کشور می باشند. ایشان نزدیک به یک دهه سابقه تدریس درس زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه های مختلف را داشته و در حال حاضر یکی از مدرسین دوره های کلاسینو برای درس زبان انگلیسی می باشند.
شیوه تدریس ایشان بسیار پرانرژی بوده و دانش آموزان حاضر در کلاس زبان ایشان همه مطالب را از صفر تا صد به طور کامل یاد می گیرند و حتی اگر ضعفی داشته باشند، با پرسش و پاسخ با استاد برطرف می شود.

دوره های زبانینو نسترن سلطانی شامل:

  • کلاس آنلاین مهارتی زبان ترم اول نسترن سلطانی
  • کلاس آنلاین مهارتی زبان ترم دوم نسترن سلطانی
  • کلاس آنلاین مهارتی زبان ترم سوم نسترن سلطانی
  • کلاس آنلاین مهارتی زبان ترم چهارم نسترن سلطانی

ثبت نام زبانینو کلاسینو

برای ثبت نام و اطلاع از قیمت زبانینو کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *