دوره IQ (آی کیو) کلاسینو

دوره IQ (آی کیو) کلاسینو

دوره IQ (آی کیو) کلاسینو یکی از جدید ترین دوره های ویژه دانش آموزان متقاضی آزمون ورودی تیزهوشان برای پایه های ششم و نهم می باشد.

این دوره توسط اساتید برتر کلاسینو برای دروس اصلی پایه نهم که از آن ها سوال در آزمون ورودی مدارس سمپاد طراحی می شود، به صورت آنلاین برگزار می شود.

در ادامه به معرفی دوره های IQ (آی کیو) کلاسینو، زمان برگزاری، زمان ثیت نام و نحوه ثبت نام در این دوره منحصر به فرد می پردازیم.

IQ (آی کیو) کلاسینو تستی یا تشریحی؟

دانش آموزان پایه ششم و پایه نهم مقطع متوسطه اول پس از اتمام پایه نهم و برای ورود به پایه دهم رشته های نظری (تجربی، ریاضی و انسانی) در مدارس خاص از جمله سمپاد و نمونه دولتی باید در آزمون ورودی شرکت کنند. این آزمون شامل تست های دروس اصلی و تست های هوش می باشد، از آنجایی که دانش آموزان در مدارس به صورت تشریحی مطالب را مطالعه می کنند، برای قبولی این آزمون مهم، روش هایی برای تست زنی یاد بگیرند تا به نتیجه دلخواه خود دست یابند، اساتید این دوره این تضمین را به دانش آموزان می دهند در صورت شرکت در کلاس ها و انجام تکالیف و تست زنی ها مطابق با گفته های آن ها، قطعی در آزمون نتیجه خواهد گرفت.
ثبت نام این دوره از تیر ماه آغاز می شود و شروع کلاس ها از نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود. کلاس های آی کیو کلاسینو هم به صورت تک درس و هم به صورت پکیج های کامل ارائه شده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

پکیج های آی کیو IQ ششم کلاسینو

عنوان پکیجقیمت (تومان)
پکیج میکرو IQ پایه ششم (شامل کلاس هوش و استعداد تحلیلی + آزمون آنلاین IQ سال ششم)3/100/000
پکیج مگا IQ پایه ششم (شامل کلاس هوش و استعداد تحلیلی + آزمون آنلاین IQ سال ششم + مشاوره و برنامه ریزی)5/300/000
پکیج گیگا IQ پایه ششم (شامل کلاس های آموزش جامع دروس ریاضی، فارسی و علوم + هوش و استعداد تحلیلی + آزمون آنلاین IQ سال ششم + مشاوره و برنامه ریزی)6/300/000

پکیج های آی کیو IQ نهم کلاسینو

عنوان پکیجقیمت (تومان)
پکیج میکرو IQ پایه نهم (شامل دوره های IQ برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زمین، زیست، فارسی، هوش و استعداد تحلیلی، عربی، مطالعات اجتماعی + آزمون آنلاین IQ سال نهم)7/200/000
پکیج مگا IQ پایه نهم (شامل دوره های IQ برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زمین، زیست، فارسی، هوش و استعداد تحلیلی، عربی، مطالعات اجتماعی + آزمون آنلاین IQ سال نهم + برنامه ریزی و مشاوره)9/100/000
پکیج گیگا IQ پایه نهم (شامل دوره های IQ برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زمین، زیست، فارسی، هوش و استعداد تحلیلی، عربی، مطالعات اجتماعی + آزمون آنلاین IQ سال نهم + برنامه ریزی و مشاوره + آموزش تشریحی دروس ریاضی، فارسی و علوم)11/400/000

دوره های IQ (آی کیو) ویژه پایه ششم کلاسینو

  • کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی IQ سال ششم استاد حامد بناپور 1404
  • کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی IQ سال ششم استاد حسام خلج طهرانی 1404

دوره های IQ (آی کیو) ویژه پایه نهم کلاسینو

  • کلاس آنلاین ریاضی IQ سال نهم استاد آریان حیدری 1404
  • کلاس آنلاین علوم (فیزیک IQ) سال نهم استاد آرمین کمالی 1404
  • کلاس آنلاین شیمی و زمین شناسی IQ سال نهم استاد پارمیس محمودی 1404
  • کلاس آنلاین زیست IQ سال نهم استاد پارسا جهانی 1404
  • کلاس آنلاین فارسی IQ سال نهم استاد حمید طالب تبار 1404
  • کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی IQ سال نهم استاد حسام خلج طهرانی 1404
  • کلاس آنلاین عربی (مشترک نهم و IQ نهم) استاد عمار تاج‌بخش 1404
  • کلاس آنلاین مطالعات (مشترک نهم و IQ نهم) استاد حمیدرضا منصوریان 1404

ثبت نام کلاس IQ (آی کیو) نهم کلاسینو

برای اطلاع از قیمت و ثبت نام دوره های IQ (آی کیو) نهم کلاسینو از طریق لینک زیر وارد پنل کلاسینو شوید و یا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید:

پنل کلاسینو

مقالات پیشنهادی
انتخاب رشته نهم به دهم کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *