استاد خسرو محمدزاده در کلاسینو

خسرو محمدزاده کلاسینو

موسسه کلاسینو برای درس ریاضی و آمار رشته انسانی چندین استاد مدرس دارند. استاد خسرو محمدزاده نیز از جمله اساتید ریاضی انسانی کلاسینو می باشند که به صورت کاملا تخصصی درس ریاضی رشته انسانی را در رزومه کاری خود دارند.

بیوگرافی خسرو محمدزاده

خسرو محمدزاده در دوره جامع مرداد کنکور 1404 کلاسینو

استاد خسرو محمدزاده مدرس با تجربه و توانمند درس ریاضی و آمار رشته انسانی می باشند. ایشان سابقه بیش از دو دهه تدریس ریاضی رشته انسانی را در رزومه کاری خود دارند. این استاد توانمند در مدارس برتر تهران از جمله ایران، فرهنگ نوین، فائزون، سما، شاهد کلانتری و آموزشگاه های بنام کشور از جمله حنانه، بعثت، نسل قلم، سنجش فرهمندان، سرای اندیشمندان، مهر آوران پارسا تدریس کرده است و در حال حاضر مدرس ریاضی رشته انسانی کلاسینو به شیوه آنلاین در دوره های مختلف می باشند.
شیوه تدریس ایشان به مانند بیشتر اساتید کلاسینو به طور کلی آموزش کامل و صفر تا صد مطالب همراه با حل تمرینات کتاب درسی و سپس حل تست های مرتبط می باشد. معمولا دوره های ایشان به دلیل جامعیت و کامل بودن حتی برای کسانی که تصور می کنند استعدادی در یادگیری درس ریاضی ندارند نیز کاربردی است.

ویدئو تدریس ریاضی انسانی خسرو محمدزاده در کلاسینو

در ادامه به معرفی دوره های ایشان در کلاسینو می پردازیم.

دوره های ریاضی انسانی خسرو محمدزاده

  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور 1404 ریاضی ویژه رشته ی انسانی استاد خسرو محمدزاده
  • کلاس آنلاین ریاضی ویژه رشته انسانی سال یازدهم استاد خسرو محمدزاده 1404
  • و …
    دوره های جدیدتر پس از اضافه شدن به پنل کلاسینو، این صفحه بروزرسانی می شود.

ثبت نام در کلاس ریاضی انسانی خسرو محمدزاده

ثبت نام دوره های کلاسینو در یک بازه معین انجام می شود، زمانی که شما این مطلب را مطالعه می کنید احتمالا ثبت نام در برخی دوره ها امکان پذیر نیست، به همین دلیل شما باید وارد پنل کاربری کلاسینو که لینک آن در انتها گذاشته شده است شوید تا از دوره های جاری و قابل ثبت نام آگاه شده، از هزینه ها مطلع شوید و در صورت تمایل دوره مورد نظر خود را خریداری کنید.

2 پاسخ

  1. ببخشید ریاضی انسانی رو استاد آریان حیدری تدریس کردند یا خیر؟

    1. بله آقای آریان حیدری دوره آموزش ریاضی رشته انسانی هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *