حمید اثباتی در کلاسینو

حمید اثباتی کلاسینو

استاد حمید اثباتی، درس جامعه شناسی رشته انسانی را در دوره های آنلاین کلاسینو تدریس می کنند. در ادامه به معرفی ایشان و دوره های آنلاین جامعه شناسی، نحوه ثبت نام و … می پردازیم.

درس جامعه شناسی

درس جامعه شناسی با داشتن ضریب 5 در کنکور رشته انسانی و داشتن 15 تست در دفترچه سوالات کنکور رشته انسانی، جزو مهم ترین و تاثیر گذار ترین دروس اصلی رشته انسانی محسوب می شود. این درس برخلاف تصور عموم اصلا درس راحتی نبوده و سطح تست های این درس در کنکور بالاست و داوطلبان کنکور انسانی برای کسب درصد بالا در این درس، نیاز به یادگیری مفاهیم و تکنیک های به یاد سپاری و حفظ کردن آن ها نیاز دارند.

جامعه شناسی کلاسینو

موسسه کلاسینو برخلاف بسیاری از موسسات کنکوری که برای دروس رشته انسانی کلاس ها و آموزش های مفیدی ندارند، با همکاری اساتیدی با تجربه و توانمند در تدریس دروس رشته انسانی دوره های مختلفی را برگزار می کنند.
یکی از دروس رشته انسانی که از لحاظ ضریب مانند درس عربی برای داوطلبان رشته انسانی اهمیت ویژه ای دارد، درس جامعه شناسی است. جامعه شناسی کلاسینو توسط استاد حمید اثباتی مدرس خلاق و با تجربه، تدریس می شود.

حمید اثباتی در کلاسینو

حمید اثباتی مدرس درس جامعه شناسی به شیوه مفهومی و کنکوری می باشند. حمید اثباتی با داشتن 18 سال سابقه تدریس حرفه ای درس جامعه شناسی ویژه رشته انسانی در مدارس برتر و موسسات برگزیده، در حال حاضر در موسسه کلاسینو دوره های آنلاین جامعه شناسی برگزار می کند.
روش تدریس جامعه شناسی حمید اثباتی در کلاسینو به مانند اکثر اساتید کلاسینو، در دوره های جامعه ابتدا آموزش طبق کتاب درسی و بر اساس اهمیت هر درس و سپس آموزش تکنیک هایی برای پاسخ به انواع تست های این درس و ارائه تست های متعدد می باشد.

دوره های جامعه شناسی حمید اثباتی در کلاسینو

دوره های آنلاین جامعه شناسی حمید اثباتی در کلاسینو شامل:

  • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور ۱۴۰۴ جامعه شناسی ویژه رشته انسانی استاد حمید اثباتی
  • کلاس آنلاین جامعه شناسی سال دهم استاد حمید اثباتی ۱۴۰۴
  • کلاس آنلاین جامع کنکور ۱۴۰۴ جامعه شناسی ویژه رشته انسانی استاد حمید اثباتی شروع از آبان
  • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور ۱۴۰۴ جامعه شناسی استاد حمید اثباتی
  • کلاس آنلاین just test کنکور ۱۴۰۴ جامعه شناسی استاد حمید اثباتی (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
  • کلاس آنلاین جامعه شناسی ویژه رشته انسانی سال دوازدهم ۱۴۰۴ ویژه امتحانات نهایی خرداد استاد حمید اثباتی
  • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر ۱۴۰۴ جامعه شناسی استاد حمید اثباتی

ثبت نام در کلاس های حمید اثباتی در کلاسینو

برای ثبت نام در کلاس های حمید اثباتی در کلاسینو روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره های کنکور انسانی کلاسینو

همان طور که در این مقاله مطالعه کردید، کلاسینو دوره های کامل و متنوعی برای کلیه دروس رشته انسانی برگزار می کند و شما دانش آموزان و داوطلبان رشته انسانی برای آشنایی با دوره های رشته انسانی از پایه دهم تا کنکور انسانی روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره های کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *