حسام خلج طهرانی کلاسینو

حسام خلج طهرانی

استاد حسام خلج طهرانی یکی از با تجربه ترین اساتید المپیاد ریاضی و ریاضیات متوسطه اول در مدارس تیزهوشان می باشند که به تازگی به جمع اساتید کلاسینو پیوستند و کلاس های آموزش آنلاین هوش و استعداد تحلیلی پایه ششم و نهم کلاسینو را تدریس می کنند.

بیوگرافی حسام خلج طهرانی

استاد حسام خلج طهرانی دارای بیش از 30 سال سابقه تدریس حرفه ای درس ریاضی در مدارس سمپاد، تیزهوشان و آموزشگاه های برجسته کشور می باشند. ایشان یکی از طراحان سوالات درس ریاضی برای امتحانات مدارس می باشند و چندین کتاب در انتشارات نشر الگو برای درس ریاضی متوسطه اول تالیف کرده اند.
استاد خلج تهرانی در حال حاضر در کلاسینو نیز کلاس های آموزش آنلاین هوش و استعداد تحلیلی برای پایه های ششم و نهم برگزار می کنند.

اهمیت درس هوش واستعداد تحلیلی در کلاسینو

درس هوش و استعداد تحلیلی منبع و کتاب مشخصی ندارد اما سبک سوالاتی که از این درس در آزمون ورودی تیزهوشان چند سال اخیر طراحی شده است نشان می دهد که ترکیبی از ریاضی و سوالات هوش می باشد. روش تدریس استاد خلج طهرانی در کلاس های آنلاین کلاسینو برای این درس بر اساس تجربه بالایی که دارند هم توضیحات کاملی در این درس دارند و هم آموزش روش های تست زنی با جدید ترین متد آموزشی تدریس می کنند.

ثبت نام کلاس هوش و استعداد تحلیلی کلاسینو

کلاس های هوش و استعداد تحلیلی استاد خلج طهرانی برای پایه های ششم و نهم در کلاسینو برگزار می شود.
شما دانش آموزان می توانید برای اطلاع از قیمت دوره ها و ثبت نام در کلاس های ایشان از طریق لینک زیر وارد پنل کلاسینو شوید و یا با شماره 02144511053 تماس بگیرید:

پنل کلاسینو

مقالات پیشنهادی
دوره های آی کیو (IQ) کلاسینو
انتخاب رشته نهم به دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *