استاد عمار تاجبخش کلاسینو

عمار تاجبخش کلاسینو

استاد عمار تاجبخش مدرس دوره عربی ویژه امتحان نهایی سال دوازدهم و عربی اختصاصی رشته انسانی به صورت آنلاین در کلاسینو می باشند. در این نوشته به معرفی استاد عمار تاجبخش (شیوه تدریس، معرفی دوره ها و …) می پردازیم، با ما همراه باشید.

عمار تاجبخش در کلاسینو

عمار تاجبخش در دوره های جامع مرداد کنکور 1404 کلاسینو

عمار تاجبخش مدرس درس عربی در کلاسینو می باشند. زبان مادری ایشان عربی بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه تهران می باشند.
عمار تاجبخش، سابقه تدریس در مدارس فرزانگان، علامه حلی را داشته و مدرس پروازی در شهرهای اصفهان، اهواز، شیراز، کرمان، زابل، لاهیجان، دزفول، بهبهان، شهرکرد، شهرضا، کرمانشاه، مشهد،تبریز و … می باشند. از دیگر اساتید کلاسینو در درس عربی می توانیم از استاد محمد واعظی، استاد شاهرودی و … نام ببریم.

ویدئو تدریس عربی عمار تاجبخش در کلاسینو

دوره های عربی عمار تاجبخش در کلاسینو

  • کلاس آنلاین سال دوازدهم 1404 عربی عمومی استاد عمار تاجبخش
  • کلاس آنلاین عربی عمومی سال یازدهم استاد عمار تاجبخش 1404
  • کلاس آنلاین سال یازدهم عربی تخصصی ویژه رشته انسانی استاد عمار تاجبخش 1404

جزوه عربی عمار تاجبخش

عنوان جزوات استاد تاجبخش «جزوه عربی عمار» می باشد که در آن توضیحات استاد به طور کامل نوشته شده است، همچنین در این جزوه تست های متعددی برای تثبیت مطالب آموخته شده ارائه شده است که هر سال جزوه ایشان آپدیت می شود. برای دریافت جزوه عربی عمار برای کنکور انسانی و یا امتحان نهایی خرداد از طریق لینک زیر وارد پنل کلاسینو شوید و در قسمت گفت و گو ها به پشتیبان خود پیام داده و شماره تماس خود را وارد نمائید:

ثبت نام کلاسینو

ثبت نام در کلاس عربی عمار تاجبخش

برای ثبت نام در دوره های عربی عمار تاجبخش در کلاسینو می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و یا از طریق لینک زیر وارد پنل کاربری کلاسینو شوید و دوره مورد نظر خود را ثبت نام کنید.

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *