شیمی کلاسینو

شیمی کلاسینو

دوره های شیمی کلاسینو برای پایه های دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور تجربی و ریاضی توسط اساتید مختلف با شیوه تدریس متفاوت با محتوای آموزشی منحصر به فرد تدریس می کنند. در ادامه اساتید و دوره های شیمی کلاسینو را معرفی می کنیم و در کنار معرفی اساتید، ویدئوی تدریس هر استاد را قرار داده ایم تا شما دانش آموزان بتوانید بر اساس شیوه ای که بهتر یاد میگیرید استاد و دوره مورد نظر خود را برای درس شیمی در کلاسینو انتخاب کنید.

اساتید دوره های شیمی کلاسینو در سال ۱۴۰۴ کدام اند؟

همان طور که در ابتدا گفته شد درس شیمی کلاسینو توسط اساتید مختلفی در دوره های مختلف برگزار می شود. اسامی اساتید شیمی کلاسینو:

 • رضا و امید مصلایی
 • کامبیز فرزانه
 • محمد مرادی
 • پارسا فراهانی
 • ایمان نعمت الهی

استاد رضا و امید مصلایی

استاد رضا مصلایی دارای بیش از دو دهه سابقه تدریس حرفه ای درس شیمی در مدارس برتر و آموزشگاه های برجسته استان تهران می باشند و جزو اساتید باتجربه کلاسینو می باشند که دوره های آموزش شیمی کنکور و امتحانات نهایی برگزار می کنند. پسر ایشان استاد امید مصلایی دارای مدرک مهندسی شیمی می باشد و کار تدریس را در کنار پدر خود آغاز نموده و هر دو استاد معمولا دوره های آموزش شیمی را در دوره های مختلفی به صورت صفر تا صد همراه با یکدیگر تدریس می کنند و برخی از دوره ها هستند که امید مصلایی به تنهایی تدریس می کند.
روش تدریس شیمی رضا و امید مصلایی در دوره ها معمولا با فن بیانی واضح بوده و با دانش آموزان در تعامل هستند تا اگر بخشی را متوجه نشده اند و یا نیاز به تکرار دارند برای آن ها آموزش را مجدد تکرار کنند.

دوره های شیمی استاد رضا و امید مصلایی در کلاسینو

 • دوره جامع شیمی کنکور ۱۴۰۴ استاد رضا و امید مصلایی در کلاسینو (شروع از مرداد ماه)
 • دوره جامع نوبان شیمی کنکور ۱۴۰۴ استاد رضا و امید مصلایی در کلاسینو (شروع از آبان)
 • دوره TNT شیمی کنکور استاد رضا مصلایی و امید مصلایی
 • دوره آموزش شیمی یازدهم استاد امید مصلایی

تدریس شیمی رضا و امید مصلایی

استاد کامبیز فرزانه

استاد کامبیز فرزانه مدرس شیمی کلاسینو می باشند که 22 سال سابقه تدریس حرفه ای درس شیمی در موسسات و مدارس برتر و برجسته استان تهران را در کارنامه حرفه ای خود دارند. شیوه تدریس کامبیز فرزانه در دوره های آنلاین از صفر تا صد مباحث شیمی و مطابق با عنوان دوره ای که تدریس می کنند می باشد.
در واقع تدریس های ایشان برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور را دارند و نیاز دارند که مطالب از پایه به آن ها آموزش داده شود بسیار کاربردی است.

دوره های شیمی کامبیز فرزانه در کلاسینو شامل:

 • دوره جامع شیمی کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه) با تدریس استاد کامبیز فرزانه
 • دوره نوبان شیمی فیزیک کنکور ۱۴۰۴ (شروع از آبان ماه) با تدریس استاد کامبیز فرزانه
 • دوره TNT شیمی کنکور ۱۴۰۴ با تدریس استاد کامبیز فرزانه

تدریس شیمی کامبیز فرزانه

استاد محمد مرادی

استاد محمد مرادی فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران می باشند. ایشان جزو اساتیدی است که در شهر های خوزستان و … مدرس رتبه های برتر بسیار زیادی بوده است و اکنون در کلاسینو به صورت آنلاین درس شیمی رشته های تجربی و ریاضی را تدریس می کنند.
روش تدریس درس شیمی استاد محمد مرادی در دوره ها به صورت کاملا مفهومی است و دوره های ایشان برای داوطلبان رشته های تجربی و ریاضی که علاوه بر کنکور نمره امتحانات نهایی برای آن ها اهمیت دارد برای آن ها بسیار کاربردی است.

دوره های شیمی محمد مرادی در کلاسینو

 • دوره جامع شیمی کنکور ۱۴۰۴ (شروع از مرداد ماه) با تدریس محمد مرادی
 • دوره نوبان شیمی فیزیک کنکور ۱۴۰۴ (شروع از آبان ماه) با تدریس محمد مرادی
 • دوره TNT شیمی کنکور ۱۴۰۴ با تدریس محمد مرادی

تدریس شیمی محمد مرادی

استاد پارسا فراهانی

استاد پارسا فراهانی دارای دکترای داروسازی از دانشگاه تهران و استعداد درخشان علوم پزشکی تهران می باشند. استاد فراهانی سابقه تدریس درس شیمی در مدارس فرزانگان و دیگر مدارس برتر را داشته و طراح سوالات شیمی آزمون های آزمایشی قلمچی و گاج و نشانه می باشند و در حال حاضر جزو اساتید برتر کلاسینو می باشند. ایشان درس شیمی را در دوره های کلاسینو به شیوه خاص و منحصر به فرد خود میان دانش آموزان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

دوره های شیمی پارسا فراهانی در کلاسینو

 • کلاس آنلاین شیمی سال یازدهم استاد پارسا فراهانی 1404
 • کلاس آنلاین شیمی سال دهم استاد پارسا فراهانی 1404
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد 1404 سال دهم شیمی استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد 1404 سال یازدهم شیمی استاد پارسا فراهانی

تدریش شیمی پارسا فراهانی در کلاسینو

استاد ایمان نعمت الهی

استاد ایمان نعمت الهی نزدیک به یک دهه سابقه تدریس درس شیمی را در رزومه کاری خود داشته و در حال حاضر جزو اساتید کلاسینو برای درس شیمی می باشند. شیوه تدریس ایشان به صورت کاملا مفهومی است و برای دانش آموزانی که هدف کسب نمره بالا در امتحانات نهایی را دارند بسیار کاربردی است.

دوره های شیمی ایمان نعمت الهی در کلاسینو

ثبت نام در دوره های شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم کلاسینو

بر اساس توضیحات داده شده و با شناخت اساتید و انتخاب استاد مورد نظر خود می توانید برای ثبت نام در دوره های شیمی کلاسینو روی لینک زیر کلیک کرده و وارد پنل کاربری کلاسینو شوید و یا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید:

ثبت نام کلاسینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *